Najděte půjčku ve všech regionech

pujcka v registru dlužníků do 500 000 kč

Získejte výhodnou půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Olomouc

25. 11. 2018

Olomouc je město na střední Moravě a hlavní město Olomouckého kraje. Leží na řece Morava a je obkolpené překrásnou krajinou Hané. Město bylo v minulosti politickým centrem Moravy, dnes zde můžeme najít Univerzitu Palackého a arcibiskupství, město je centr

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky Pardubice

03. 11. 2018

Původní ves, doložená z roku 1295, nesla název Pordoby. Místní jméno tedy dříve znělo Pordobice. Pardubice leží převážně na levém břehu Labe,98 km na východ od Prahy.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více informací


Pro získání půjčky musíte doložit svůj příjem, stejně tak si Cetelem prověří, jestli nejste uvedeni v registru dlužníků.

 • Z toho plyne, že k dispozici mohou být zajímavé sumy peněz.
 • Až na ty, kteří na tom nejsou zdravotně na jedničku.
 • Sice není nutno dokládat příjem ani není nutno zasílat ověřovací poplatek 1 Kč, ale prověřují se registry dlužníků.
 • Bude se nám hodit datum jejího zadání, částka a číslo účtu, ze kterého jste platbu odeslali.
 • Existuje ale ještě komisní prodej, kdy vůz sice stojí v bazaru, ale ve skutečnosti je stále ve vlastnictví jeho současného majitele, dokud se neprodá.


Tommy Stachi půjčka je určena pro všechny, kdo prokáží příjmy v kategorii živnostník podnikající déle než 6 měsíců, zaměstnanec, kterému již skončila zkušební doba, dále senior s penzí nad 10 000 Kč měsíčně.

Nebankovní půjčky bez nahlížení do registru půjčují také hotovost.

A to i v případě, že má negativní záznam v některém z registrů dlužníků.

Sjednáte si půjčku ve výši 3 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 365 %, RPSN 2 334 %, výše splátky 900 Kč.


Získá tedy půjčku i přes záznam v registru dlužníků, a právě pro takovou půjčku je zažitý už dlouhou dobu pojem „půjčka bez registru“.

 • Právě proto dnes frčí takzvané digitální bankovnictví, které podle průzkumů využívá až osm z deseti dotázaných Čechů.
 • Tyto půjčky mají často nižší RPSN ve srovnání s nezajištěnou konsolidační půjčkou, zejména v případě dlužníků se špatnou bonitou.
 • Ty totiž mohou získat pouze klienti, kteří nemají záznam v registru dlužníků a obvykle je podmínkou i trvalý příjem žadatele.
 • Z půjčování peněz jsem měl vždy obavy, protože jsem nechtěl zbytečně přeplácet. Půjčka Provident 10+1 mi umožnila půjčit si dostačující půjčku, abych nemusel platit nic navíc.
 • Ta by neměla trvat déle než hodinu a pokud vše dopadne dobře, hned na ní vám vyplatí peníze v hotovosti.
Proto jsou často označovány také jako půjčky bez registrů.

Jejich směry můžete vidět pod tlačítkem INFORMACE (u jiných automatů třeba pod tlačítky VÝHERNÍ TABULKA anebo INFO).A další třeba bez registru, ještě jiné jsou poskytovány zdarma.

Žádné další vstupní nebo výstupní poplatky v Air Bank nestrháváme.

Ano, lze provést i takové sloučení, ale v tomto případě čekejte větší míru zkoumání vaší schopnosti splácet, než tomu bylo při vyřizování vašich současných půjček bez registru.

Některé společnosti jsou také tolerantní k registrům dlužníků, takže šanci na kladné vyřízení žádosti mají i „hříšníci“ s méně závažným zápisem v registrech (SOLUS, CBCB apod.).

Na internetu a při čtení inzerátů se často setkáte s pojmem půjčky bez registru.V roce 1931 pak Německo přistoupilo k zákonnému omezení délky pracovního týdne na 48 hodin, aby v roce 1933 tuto dobu zkrátilo na 40 hodin.Má poměrně zajímavý a dobře zapamatovatelný název, což může být tím důvodem, proč je u klientů tolik oblíbená.

 • V praxi to pak vypadá tak, že poskytovatel úvěru půjčuje peníze za dohodnutou úrokovou sazbu, která je stanovena podle určité referenční úrokové sazby s připočítáním přirážky.
 • Tyto půjčky nepotřebují nahlížet do registru dlužníků a nezajímá je majetek.
 • ©   CoolPujcky.cz - Půjčky na OP Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022
 • Než ji tedy začnete používat, projděte si radši ještě jednou bezpečnostní pravidla a doporučení, která se týkají internetového bankovnictví a mobilní aplikace.
 • Velice běžnou záležitostí jsou tam žaludeční obtíže – nejeden cestovat v souvislosti s Egyptem zmiňuje „faraonovu pomstu“.

Standardně se výše poplatku za ocenění pohybuje kolem částky 3 000 Kč u bytu a 4 500 Kč u rodinného domu.

This fraud has been captured thanks to a special system for capturing suspicious financial sites that we have developed to protect Czech and Slovak consumers.

Japonská půjčka – pro nové klienty až 10 000 Kč, pokud je splatíte do 30 dní, bude Vám vrácen poplatek.

Dále mohou být požadovány výpisy z vašeho bankovního účtu, nejnovější záznamy z registrů dlužníků a případně další informace.

U nás se staly závaznými až v roce 2017 – to jen pro představu, abychom viděli, jak velké zpoždění ve službách výhodných pro klienty si umějí banky na českém trhu zařídit.

Srbsko je zemí, která svou samostatnost vyhlásila v roce 2008.Stát se nachází ve středu Balkánského poloostrova a sousedí s osmi evropskými zeměmi.

Výraznou překážkou získání půjčky jsou negativní záznamy v registru dlužníků.

Zateplení fasády se vyplatí především z dlouhodobého hlediska.

Většinou jejich poskytovatelé ani nenahlížejí do registru dlužníků a tento typ úvěrů je tak vhodným řešením pro ty, co potřebují vysokou půjčku a u banky ji získat nemohou.

Půjčíte si například 5 000 Kč.

 • Při vypořádání veškerých úvěrových produktů řešíme situaci individuálně.
 • Hodláte-li si zřídit autopůjčku i se záznamem v registru dlužníků, koncentrujte se pouze na licencované poskytovatele, kteří se vám snaží doopravdy pomoci.
 • "U ČSOB Plus konta se mi líbí, že nemusím platit žádné poplatky za vedení, protože můj měsíční příjem převyšuje 15 000 Kč.
 • Každý měsíc však dávám aspoň něco, aby viděli snahu (1 000-1 500 Kč).
 • Možná se budete divit, ale částka minimální důstojné mzdy pro osobu, která se stará ještě o dalšího člověka bez příjmu (nejčastěji dítě), byla stanovena na 31 463 Kč hrubého mimo Prahu.Mnozí si pod pojmem „rychlá půjčka“ představí peníze, které získají během několika mála minut, maximálně pak hodin.

 • Vše zařídíte z domova na počítači, telefonu nebo tabletu.
 • Prvním krokem je srovnání dodavatelů v praktické kalkulačce energií . Pak už si jen vyberete tu nejlepší nabídku a zvolíte, že máte zájem o kontaktování naším specialistou. Přepis plynu tak zvládnete z pohodlí domova.
 • Úroky jsou pak o něco vyšší, poskytovatel však nabízí individuální přístup ke každému klientovi a například starší zápis v registrech dlužníků nemusí být problém.
 • Podat žádost o připojení u příslušného distributora plynu. Tím je buď E.ON v jižních Čechách a na jižní Moravě, Pražská plynárenská v Praze nebo GasNet ve zbytku republiky.
 • Na stejné stránce uvidíte také doporučení na konkrétní havarijní pojištění, které je pečlivě vybráno na základě vyplněných parametrů.


Kromě vylepšení nabídky a očekávaného dalšího růstu Air Bank i značky Zonky by mělo spojení přinést také některé úspory nákladů, například v oblasti IT systémů.

 • Mini-půjčka se pohybuje v řádech tisíců, maximálně do 10 000 Kč, s dobou splatnosti v řádech týdnů, maximálně ale 6 měsíců.
 • Při půjčení maximální částky by sice šlo nejvýše o 1 500 korun, ale i tak se jedná o vstřícný krok vůči zákazníkovi.
 • Výše půjčky 1000 - 10 000 Kč
 • Zatímco v průměru týdně obdržíme něco přes sto takových žádostí, minulý týden vás o kompletní přechod k nám požádaly téměř dvě stovky.
 • Půjčte si třeba 24 000 Kč s měsíční splátkou od 1650 Kč a úrokem od 5,75% měsíčně.

Protože půjčka tady není od toho, aby řešila závažné finanční problémy, ale aby vám jednorázově vypomohla třeba při nenadálých výdajích, tak je potřeba na půjčku mít peníze. Musíte proto mít:

S půjčkou Fair Credit si můžete půjčit 4 000 Kč až 150 000 Kč.Dívá se přitom do dostupných registrů, insolvenčních rejstříků, na sociální sítě a se souhlasem i do záznamů mobilního operátora O2.


Naším posledním tipem na hotovostní úvěr bez bankovního účtu je Smart půjčka.

Problemoví klienti jsou i osoby, které mají z minulosti nesplacené dluhy a jsou vedeni v některém z registru dlužníků.

Nadstandardní asistenční služba Hasičské vzájemné pojišťovny je vhodná pro všechny klienty s vyšším nájezdem nejen po České republice, ale i do s častějšími výjezdy do okolních státu v rámci celé Evropské unie.

Půjčka CreditOn se splácí měsíční splátkou

Odkupní cena vozidla navíc není řidiči prakticky až do konce leasingu známá.

Půjčka Finemoney je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.).

Do výpočtu výhodnosti refinancování je nutné zahrnout všechny náklady, tedy i poplatky za předčasné splacení původního úvěru či poplatky související s novým oceněním nemovitosti.

U Providentu mě zaujala bezhotovostní půjčka, která měla opravdu solidní úrok.

Výše úrokové sazby se odvíjí nejenom od typu půjčky, ale i od konkrétního poskytovatele.
Za vyřízení, vedení a správu úvěru žadatel u většiny společností nezaplatí ani korunu. Zpoplatněno je pouze prodloužení splatnosti - tzv. odklad splátek, který některé společnosti nabízí.


Via SMS patří k rychlým, jednoduchým a spolehlivým mikropůjčkám a co je důležité – napoprvé si můžete vypůjčit až 6 000 Kč zcela zdarma, bez úroků a poplatků.

CreditGO půjčka nabízí 500 Kč až 20 000 Kč.

Provident půjčka Provident Financial s.r.o.

Krátkodobá půjčka Ferratum vám půjčí od 2 500 Kč na pokrytí potřeb třeba do výplaty. Žádejte zdarma online!


Dnes již Ferratum Bank rychlé micro půjčky nenabízí, místo nich je tu finanční rezerva Ferratum Credit až do výše 80 000 Kč.

 • Půjčka je výhodná z mnoha důvodů.
 • Sjednat si ji můžete jednoduše online, telefonicky či na pobočce a požádat můžete od 20 000 Kč až do 1 mil.
 • Při prvním půjčení můžete získat bez úroku a bez poplatku až 8 000 Kč na dobu 30 dní.
 • Ke všemu se samozřejmě váží určité dokumenty, které se mohou lišit podle konkrétní banky. Tyto dokumenty, se kterými budete muset jako klient souhlasit, obsahují dohodu o vinkulaci s typickými údaji, jako je:
 • Do 15. května běží u Sazka Her speciální bonus jménem "Dražba", v rámci kterého můžete získat až 500 Kč. Podívejte se, jak bonus můžete získat také.


Většina nebankovních půjček se hodně zaměřuje na rizikové klienty, mezi něž patří mimo jiné i lidé se záznamem v registru dlužníků.

Půjčku v této výši si bráváme proto, abychom si koupenou věc mohli užívat mnohem dříve, než bychom na ni našetřili.

Toto doporučení totiž pojišťovny respektují a v řadě pojistných podmínek, ne-li ve všech, naleznete toto ustanovení:

Půjčka do 15 minut je vhodná pro všechny osoby od 18 do 65 let s jakýmkoliv příjmem, vlastním účtem, mobilním telefonem.


Ale pozor! Takto splněný sen Vám může způsobit velké potíže, pokud své finance nedokážete trvale udržet pod kontrolou.

Gočárova třída 90/69, 500 02 Hradec KrálovéSlužby nad rámec tohoto balíčku/počtu jsou účtovány odděleně.


Posílala se částka 1 000 Kč měsíčně.

Základní informace Kreditní karta Platinum je jednou z pěti kreditních karet, které vydává Komerční banka – třetí největší bankovní ústav na našem území.

"Bezvýhradně nejlepší způsob jak si sjednat pojištení. Trvá to jenom chvilku a ješte jsem ušetril peníze. Děkuji"

Rychlá půjčka nevyžaduje zástavu nemovitosti a žadatel nepotřebuje ani ručitele. Pokud se jedná o první půjčku, je zde omezen horní limit na částku 6 000 Kč. Finanční prostředky jsou poskytovány na cokoliv.

Za každý nepřerušený den, kdy vsadíte 5 000 Kč máte extra bonusové body.

Podepsat smlouvu můžete osobně na pobočce, ovšem pokud Vám tato varianta nevyhovuje, pak většina tuzemských bank nabízí možnost zaslat vám úvěrovou smluvní dokumentaci prostřednictvím kurýra na jakoukoliv adresu v ČR.

Rozhodli jste se vzít půjčku a teď tápete? Srovnávač nejlevnějších půjček vám ukáže, za kterou půjčku a u které společnosti zaplatíte nejvíce nebo naopak nejméně.

Většina pojišťoven nabízí v rámci povinného ručení různé asistenční služby.

Čím je nová rychlá půjčka CreditAir.cz zajímavá a má vůbec co nabídnout? Dozvíte se v naší recenzi….


Kromě rozložení platby na třetiny můžete využít službu Twisto splátky, která funguje také jen u plateb nad 1 500 Kč.

 • Při využití nízkého tarifu elektřiny pro pračku nebo myčku nádobí můžete snížit účty za elektřiny až o několik stovek ročně.
 • Ceny nemovitostí jsou totiž vlivem rošád s hypotékami na českém trhu z posledních tří let velmi nadhodnocené.
 • Jde tedy o poměrně nevýhodnou věc – zvláště, když budete mít tento účet jenom kvůli kontokorentu.
 • Daní za rychlé vyřízení může být mírně vyšší úrok.
 • K dispozici je i o téměř sto tisíc dražší varianta la Prima, která má bohatší a luxusnější výbavu.


Tip: Potenciální obchodní partnery si můžete "proklepnout" i pomocí online výpisu z registrů dlužníků, konkrétně SOLUS, který je spojen i s registrem exekucí a insolvencí.

 • V tomto ohledu si stačí zvolit pojišťovnu s odpovídajícími limity pojistného plnění, a dané pojištění uzavřít.
 • Půjčka 500 – 30 000 Kč
 • Snadno z nich pak odvodíte, který institut využít, když náhodou bude potřeba (exekuci totiž můžete zadat i vy – a nemusí jít o peníze).
 • Pokud nepřichází možnost jiné alternativy, řešením může být půjčka.
 • Možnost pojištění je proto zajímavou novinkou, která může posílit produkt ještě více.Ze široké nabídky nebankovních půjček si vybere opravdu každý – zájemci, kteří shání půjčku rychle a bez doložení příjmu i žadatelé se záznamem v registru dlužníků.

Nastaví si výši úvěru (20 000 až 750 000 korun) a výši měsíčních splátek (500 až 20 000 korun) a vyplní veškeré další požadované údaje.Americké hypotéky se u některých nebankovních společností navíc obejdou bez prověřování registrů dlužníků.Běžná cena za prohlídku plynového kotle se pohybuje v rozmezí od 500 do 1 500 korun.

Na rozdíl od jiných registrů, ať již trestních (Rejstřík trestů) či finančních (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) se vložené údaje nevymazávají, a to ani na základě žádosti, ani po uplynutí určité lhůty.

Kromě cenové výhody také nebankovní americká hypotéka kalkulačka porovná i jiné možnosti získání půjčky, pokud máte problém třeba v registrech dlužníků.

Výše půjčky 2 500 - 80 000 Kč

„Internetovou síť si Češi oblíbili hlavně pro nákup last-minute zájezdů, kterých je zde k dispozici velké množství.

Pokud jste nehodu nezavinili a jste v roli poškozeného, můžete si vybrat: Buď své nároky uplatníte přímo u pojišťovny viníka nehody, nebo se obrátíte na škodního zástupce v Česku.

Poskytujeme zápůjčku do částky 80.000 Kč na neomezenou dobu.

Od varianty Plus získáte rozšířené úrazové pojištění, které se vztahuje i na další členy posádky. Pro děti je pak připraveno pojistné plnění bez ohledu na stupeň závislosti na jiné osobě.

Islanďané téměř za vše platí platebními kartami, nikoliv hotovostí.Samozřejmostí je i to, že nemají žádné kanceláře a sídla a vše s nimi vyřizujete někde na ulici.

©   CoolPujcky.cz - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia as - VISA Classic Credit Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

"Splácela jsem pravidelně 3 úvěry a platila 13 500 Kč měsíčně.

Z obou důvodů (že je půjčka poskytnutá bez nahlížení do registru a také bez nutnosti mít ručitele), se však vždy vyplatí so dobře rozmyslet, zda budete mít dost financí na její splacení.
Orientační propočet pro vytvoření finanční rezervy 1 500 000 Kč při odchodu do penze v 65 letech s využitím státních příspěvků vypadá následovně:

Tady zní odpověď na otázku: „kdo mi půjčí, když jsem v registru?“ velmi příznivě, totiž: „Téměř všichni“.

22 GDPR, uděluje klient pojistiteli ČSOB pojišťovna a.s.

Řešením této situace se pro vás může stát nebankovní půjčka vyplacená ihned na účet nebo hotově.

IQpůjčka nabízí nonstop půjčky v rozsahu 500 Kč až 8000 Kč s volitelnou dobou splatnosti do 30 dní.

Často se nás čtenáři ptají, zda je výhodnější půjčka na rok nebo jen na půl roku.

Ty většinou pro poskytnutí malé půjčky nevyžadují nic víc, než občanský průkaz. Půjčka na OP je navíc vyřízená mnohem rychleji, než klasický úvěr v bance.

Existuje orientační tabulka stanovená Ministerstvem spravedlnosti s návrhy toho, kolik peněz by měly dostávat děti vzhledem k věku a příjmech rodiče.

Musíte tedy požádat o půjčku, která se poskytuje i bez nahlížení do registru.